Upravit stránku

Osvěžující, chutný a plný bylinných výtažků, díky nimž si můžete připít doslova „Na zdraví!“. Takový je nealkoholický aperitiv SALUS Aperino Rosso s novým složením, jehož ovocné chuti dominuje rybíz a na vitamín C bohatá třešeň acerola. Jeho příjemně nahořklá chuť nejlépe vynikne, podáváte-li ho chlazený na ledu. Výborný je i v kombinaci s perlivou vodou nebo jako součást míchaných drinků. Zatímco vy si užíváte pohodu třeba při setkání s přáteli, 17 bylinek příznivě působí na váš organismus.

Správný aperitiv zpříjemňuje čekání na pokrm a probouzí chuťové buňky, digestiv pak po jídle podporuje zažívání. Bylinný nealkoholický nápoj SALUS Aperino Rosso tak vlastně funguje jako dva v jednom, protože řada v něm obsažených bylin má na naše trávení příznivý vliv. Jmenujme například smetanku lékařskou, rozmarýn, jalovec nebo šalvěj. V novém složení najdete i mnoho antioxidantů a bylin příznivě působících na přirozenou obranyschopnost organismu - z těch, které jsme dosud nejmenovali, k nim patří třeba bezinka.

Zvlášť v teplých dnech, které nyní zažíváme prakticky od jara do podzimu, je ale důležité i samo osvěžení a jako u všech drinků i příjemná chuť. I z tohoto hlediska je novinka vyladěná do posledního detailu, nebo chcete-li kapky. O vše se přitom postaraly přírodní látky: ovocná chuť daná koncentráty šťáv z rybízu a třešně acerola získává příjemně nahořklou notu díky obsaženým bylinkám. Nasládlou linku dokresluje koncentrát agávové šťávy. Pro žádný přidaný cukr tak v tomto nápoji není místo a nenajdete v něm ani umělé konzervační látky. Dodejme ještě, že novinka obsahuje výhradně bylinky, jež jsou produktem ekologického zemědělství.

Přednosti výrobku 

 • Vyladěné složení přírodních látek, které výborně chutnají a blahodárně působí na organismus.
 • Jde o nealkoholickou variantu aperitivu a zároveň digestivu, jehož osvěžující ovocnou chuť doplňuje příjemná nahořklá nota.
 • Obsažené byliny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Tip pro vás: SALUS Aperino Rosso se výborně hodí i do míchaných koktejlů. Inspiraci najdete v našem magazínu ZDE.

SALUS Aperino Rosso Bylinný aperitiv bez alkoholu můžete zakoupit on-line na našem e-shop Liftea.

 • Účinky aktivních složek

  Účinky vybraných obsažených látek

  • Jalovec na naše tělo působí blahodárně hned v několika oblastech. Tento antioxidant má příznivý vliv třeba na stav naší pokožky, ale také na normální trávení a obranyschopnost organismu.
  • Zelený oves patří k velmi populárním bylinkám a není divu. Také on totiž podporuje trávicí systém, a navíc příjemně osvěží tělo.
  • Přeslička má příznivý vliv na stav pokožky, vlasů a nehtů, ale i kostí a kloubů. Užitečná je i pro správnou funkci močové soustavy.
  • Rozmarýn a šalvěj patří k dalším v nápoji obsaženým antioxidantům, které podporují jak zdravé trávení, tak přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Hloh hýčká naše srdce. Příznivě totiž působí nejen na nervovou, ale i oběhovou soustavu. Přisuzován mu je i relaxační účinek.
 • Další informace o přípravku

  Další informace o přípravku

  • Balení: 500 ml
  • Skladování: Skladujte v chladničce.
  • Použití: Podávejte před jídlem ve formě aperitivu. Před použitím protřepejte.
  • Bezplatná telefonická poradna: 800 500 500 nebo nám zašlete svůj dotaz do naší zdravotní poradny.
 • Složení přípravku

  Složení přípravku

  Vodný rostlinný extrakt * (45%) z plodů hlohu *, bezinky *, zeleného ovsa *, pomerančové kůry *, citronových listů *, přesličky *, listů pampelišky *, listů rozmarýnu *, citronové trávy *, bobule jalovce *, listů šalvěje *, voda, agávový koncentrát šťávy *, rybízový koncentrát šťávy * (4%), koncentrát šťávy z aceroly * (1,4%), rostlinné a ovocné výtažky * z mrkve *, jablečného ovoce * a černého rybízu *, koncentrát šťávy z bezinky *, přírodní aroma.

  *) z kontrolovaného ekologického zemědělství