Složení jarní novinky jsme pro vás vyladili do poslední kapky. Tekutý doplněk stravy Salus Saludynam 250 ml přináší kombinaci vitamínu D, vápníku, hořčíku a zinku. Blahodárně tak působí například na přirozenou obranyschopnost organismu, pohybový aparát i psychiku. Podpoří vás i v péči o krásnou pokožku, vlasy a nehty.

Jak už je u přípravků značky Salus zvykem, obsažené látky se výborně doplňují a vzájemně podporují ve svých účincích. V případě Salus Saludynam 250 ml jsou jako dělané pro všechny, kdo se po zimním odpočinku chystají opět naplno pracovat na své kondičce. Hned trojí silou totiž blahodárně působí na udržení normálního stavu kostí a správné činnosti svalů. Podporují je jak vitamín D, tak hořčík a vápník. Ty jsou vzhledem k tomuto účinku velmi důležité také pro děti v období růstu.

Boj s jarní únavou si bere na starosti hořčík, který je užitečným pomocníkem i pro náročné období, jaké teď většina z nás zažívá. Jde totiž o minerál, který má příznivý vliv na nervovou soustavu a psychiku.

Přirozenou obranyschopnost organismu podporují vitamín D se zinkem. Ten oceníte také při péči o pokožku, vlasy a nehty, které si v zimě užily své, a pořádnou vzpruhu si tak jistě zaslouží.

Předností přípravku je jeho komplexní složení, jehož součástí jsou i byliny v čele s fenyklem, heřmánkem a ibiškem pro správné trávení. O příjemnou chuť se postarají koncentráty ovocných šťáv z pomeranče, manga, jablka či citronu a také fruktózový sirup.
Tekutá forma zpříjemní užívání všem, kdo neradi polykají tablety. Navíc jsou v ní obsažené živiny už rozpuštěné, a tak jsou trávicí soustavou rychleji vstřebatelné.

Doplněk stravy Salus Saludynam 250 ml je vhodný pro děti od tří let. Užívat jej mohou i těhotné a kojící ženy. Vzhledem ke svému složení odpovídá zásadám vegetariánské stravy. Pořídit ho můžete ve vybraných lékárnách nebo třeba na našem e-shopu www.liftea.cz.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.