Upravit stránku
06.02.2019Bimova Eva

Chcete si svátek lásky nebo jakoukoliv jinou oslavu užít s čistou hlavou? Musíte po party řídit nebo se alkohol neslučuje s vaší dietou, léčbou či přesvědčením? Pak pro vás máme tip na nealkoholický aperitiv, který skvěle chutná, a navíc obsahuje celou řadu bylinek, díky nimž si můžete připít doslova na zdraví…

 

V každé kapce Salus Aperino Rosso BIO se snoubí černý rybíz, třešeň acerola a spousta bylin. Jmenujme například hloh a pelyněk, které mají příznivý vliv na normální funkci oběhové soustavy, nebo smetanku lékařskou a rozmarýn podporující správnou funkci jater – což je oproti alkoholickým nápojům celkem příjemná změna. Pozornost si zaslouží i fakt, že většina obsažených bylin pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Výsledkem je příjemná, spíše suchá, ovocná chuť s jemnou hořkou notou, která dělá ze Salus Aperino Rosso BIO ideální aperitiv.  Výborně se hodí i pro přípravu míchaných drinků. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte některý z nich třeba právě při příležitosti svátku zamilovaných.


Aperino Tropical

Žhavé letní večery si můžete připomenout i na Valentýna. Příprava stylového drinku je přitom snadná. Připravte si 4 cl Aperina, 10 cl ovocné šťávy či džusu – skvělá je například kombinace pomeranč-maracuja, 2 cl grenadiny a 1 cl citronové šťávy. Vše promíchejte a nezapomeňte na led. Jako ozdoba se hodí srpek pomeranče, při speciálních příležitostech můžete samozřejmě využít tvar srdíčka, ať už z ovoce nebo jiného materiálu.


Aperino Holunder
Skvělý osvěžující drink připravíte i z kombinace 6 cl Aperina, 2 cl bezového sirupu a 2 cl šťávy z hroznového vína. Přidejte ještě 1 cl limetkové šťávy a dobře promíchejte. Podávejte vychlazené, nejlépe ve vysoké sklence na sekt. Drink můžete zpestřit lístky máty, která se hodí nejen jako efektní ozdoba, ale skvěle vyladí i chuť nápoje.

 

Aperino Spritz
Populární letní spritz si můžete dopřát i v zimě, a to v nealkoholickém provedení. Stačí smíchat 6 cl Aperina s 3 cl ovocných šťáv, například z jablka, pomeranče a maracuji, doplnit o 9 cl perlivé vody a odměnu po náročném pracovním dni máte hotovou.

Salus Aperino Rosso BIO můžete pořídit za doporučenou maloobchodní cenu 349 Kč (500 ml).